MŠ Podlesí

logopodlesi.jpg

Přejeme vám krásné a sluncem provoněné prázdniny plné úžasných zážitků a báječných dobrodružství.

***********************************************************************************************

podlesi---fot.jpg

Mateřská škola U Školky 1500, Podlesí

MŠ je jednotřídní s kapacitou 24 dětí. Nachází se na okraji města v části zvané Podlesí. V roce 2009 prošla rekonstrukcí, která byla spolufinancována EU. Budova má bezbariérový přístup. V přízemí se nachází herna, šatna dětí, jídelna, kuchyně a sociální zařízení. V poschodí je ložnice dětí, kancelář a zázemí pro zaměstnance. Zahrada byla v roce 2016 doplněna o nové hrací a sportovní prvky k lepšímu využití dětí.

podlesi.jpg

KDE NÁS NAJDETE :