MŠ Podlesí

logopodlesi.jpg

...........................................................................................

Informace ke školnímu výletu:

V úterý 18.6.2019 pojedeme na školní výlet na Bílou v Beskydech. V tento den budou děti odhlášeny ze stravy a MŠ bude uzavřena.

Dopolední svačinka bude jednotná - šáteček - hradí Spolek rodičů.

Na oběd je zajištěna čočková polévka s pečivem v hotelu Bauer. Vybíráme 40,- Kč.

Děti budou mít v batůžku - oblečení dle předpovědi počasí, pláštěnku, něco k zakousnutí, jídlo na odpolední svačinku - necháváme na zvážení rodičů, pití v uzavíratelné láhvi.

Dětem, kterým je v autobuse špatně, dejte lék proti nevolnosti a oznamte to učitelce. Děti sebou v batůžku léky nesmí mít. Čas odjezdu a příjezdu upřesníme před výletem.

ČERVEN

13.6.2019 - proběhne Dětský den, rozloučení s předškoláky a besídka

14.6.2019 - Theatr Ludem - interaktivní dílnička, proběhne v MŠ Podlesí

18.6.2019 - pojedeme na celodenní výlet na Bílou

21.6.2019 - pojedeme do MŠ Mírová na divadelní představení "Výprava za ledním medvědem" - Divadlo Letadlo

Divadlo loutek, koncert, exkurze dle aktuální nabídky.

***********************************************************************************************

podlesi---fot.jpg

Mateřská škola U Školky 1500, Podlesí

MŠ je jednotřídní s kapacitou 24 dětí. Nachází se na okraji města v části zvané Podlesí. V roce 2009 prošla rekonstrukcí, která byla spolufinancována EU. Budova má bezbariérový přístup. V přízemí se nachází herna, šatna dětí, jídelna, kuchyně a sociální zařízení. V poschodí je ložnice dětí, kancelář a zázemí pro zaměstnance. Zahrada byla v roce 2016 doplněna o nové hrací a sportovní prvky k lepšímu využití dětí.

podlesi.jpg

KDE NÁS NAJDETE :