MŠ Václav

logovaclav.jpg

vaclav-fot.jpgms-vaclav-2.jpg

Mateřská škola 1220, Václav

Nízká dvoutřídní přízemní bezbariérová budova MŠ situovaná do tvaru T, která stojí v části města zvané "Václav"  a je ze všech pracovišť historicky nejstarší. V roce 2014 - 2015 prošla venkovní  i   vnitřní rekonstrukcí. Vybavení školy prochází modernizací. Škola má celkem čtyři  vchody. Na dva vchody opatřené videotelefonem a elektronicky zabezpečené, vedoucí ke třídám,  navazují šatny dětí a prostorné třídy, ze kterých je vstup do umyváren a WC dětí.

Na třetí vchod pro zaměstnance kuchyně navazuje provoz kuchyně, sklad, kancelář vedoucí jídelny a vedoucí učitelky. Školní jídelna  nově vybavená moderním technickým programem v roce 2015 slouží také žákům blízké malotřídní ZŠ. Čtvrtý vchod je orientovaný ze samostatné tělocvičny do zahrady MŠ. Také tělocvičnu využívají žáci ZŠ.  Zahrada MŠ byla vybavena na podzim 2016 lanovou pyramidou a dalšími herními prvky pro starší děti. Má dostatek travnaté i pevné plochy, prostorné pískoviště a bude v nejbližším období doplněna nářadím pro mladší děti.

Na ulici Pionýrská je dostatečně velký prostor k parkování aut.

vaclav.jpg

KDE NÁS NAJDETE:

Mapa

*********************************************************************************************

O vaše děti pečují :

na třídě  VLČATA       vlcata.jpg

paní učitelky:  Bc. Urbánková Radka DiS.

Bc. Matulová Kateřina DiS.

na třídě BROUČCI   broucci.jpg

paní učitelky : Mazurková Radka

Zrunková Marta

správní zaměstnanci:

paní kuchařky: Staňková Bohumila

Greco Zuzana

paní školnice: Gelnerová Jaroslava

***************************************************************

Plán akcí :

Vážení rodiče, vítáme Vás na nových webstránkách a tady je přehled akcí na měsíc březen:

Středa 29.3.

Broučci navštíví Stanici mladých přírodovědců v Karviné, odjezd od ZŠ v 8,45 hodin. Děti si mohou vzít suché pečivo pro zvířátka.

Bližší informace jsou k dispozici na jednotlivých třídách.