Jdi na obsah Jdi na menu
 


MŠ Václav

logovaclav.jpg

AKCE ŠKOLY:

Červen:

 

4. 6. 2018 -  „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“ - vyhodnocení projektu  - dopolední aktivita pro děti na Sokolovně  

6. 6. 2018 - navštíví MŠ mobilní divadélko Smíšek s pohádkou "Princ na čočce". Začátek v 10.30 hod.

7. 6. 2018 se na třídě "Broučků" koná v 15:15 hod. tradiční besídka k příležitosti závěru školního roku. Poté je pro děti a jejich rodiče připraven na zahradě MŠ program p. Pluty, jízda na konících a opékání párků :) 

7. 6. 2018 se na třídě "Vlčat" koná v 15:30 hod. tradiční besídka k příležitosti závěru školního roku. Současně proběhne i "Rozloučení s předškoláky". Poté je pro děti a jejich rodiče připraven připraven na zahradě MŠ program p. Pluty, jízda na konících a opékání párků :)

 

 

**********************************************************************************************

 

vaclav-fot.jpgms-vaclav-2.jpg

Mateřská škola 1220, Václav 

Nízká dvoutřídní přízemní bezbariérová budova MŠ situovaná do tvaru T, která stojí v části města zvané "Václav"  a je ze všech pracovišť historicky nejstarší. V roce 2014 - 2015 prošla venkovní  i   vnitřní rekonstrukcí. Vybavení školy prochází modernizací. Škola má celkem čtyři  vchody. Na dva vchody opatřené videotelefonem a elektronicky zabezpečené, vedoucí ke třídám,  navazují šatny dětí a prostorné třídy, ze kterých je vstup do umyváren a WC dětí.  

Na třetí vchod pro zaměstnance kuchyně navazuje provoz kuchyně, sklad, kancelář vedoucí jídelny a vedoucí učitelky. Školní jídelna  nově vybavená moderním technickým programem v roce 2015 slouží také žákům blízké malotřídní ZŠ. Čtvrtý vchod je orientovaný ze samostatné tělocvičny do zahrady MŠ. Také tělocvičnu využívají žáci ZŠ.  Zahrada MŠ byla vybavena na podzim 2016 lanovou pyramidou a dalšími herními prvky pro starší děti. Má dostatek travnaté i pevné plochy, prostorné pískoviště a bude v nejbližším období doplněna nářadím pro mladší děti.

Na ulici Pionýrská je dostatečně velký prostor k parkování aut.

 

vaclav.jpg

 

KDE NÁS NAJDETE:

Mapa

*********************************************************************************************

O vaše děti pečují :

                na třídě  VLČATA       vlcata.jpg        

  paní učitelky:   

Bc. Matulová Kateřina DiS. matulova-ms.rychvald@centrum.cz

 Vlčková Klára vlckova-ms.rychvald@centrum.cz

                   na třídě BROUČCI   broucci.jpg

      paní učitelky :

Mazurková Radka mazurkova-ms.rychvald@post.cz

Mgr. Bezdíčková Iveta bezdickova-ms.rychvald@centrum.cz

 

správní zaměstnanci:

paní kuchařky: Staňková Bohumila

                 Greco Zuzana

paní školnice: Kolková Janka