Jdi na obsah Jdi na menu
 


MŠ Václav

logovaclav.jpg

AKCE ŠKOLY:

BŘEZEN:

 

12. 2. 2018 - proběhne od 8:00 hod. fotografování dětí společností Foto Petřvald s jarní tématikou - jen pro přihlášené děti

 

20. 3. 2018 - proběhne na MŠ Mírová beseda pro rodiče dětí s dětskou psycholožkou ZŠ Rychvald na téma  "Děti poznávají své tělo" od 15:45.  

 

21. 3. 2018 - navštíví děti z třídy "Broučků" a "Vlčat" mobilní divadélko "Smíšek" s pohádkou "Ze slepičího světa". Začátek v 10:30 hod.

 

23. 3. 2018 - proběhne pro  děti z třídy "Broučků" a "Vlčat"  naučný program EVVO s názvem "Kam se ztratila paní plasťáková". Začátek v 9:00hod.           

 

28. 3. 2018 - pojedou děti z třídy "Vlčat" do Divadla Loutek v Ostravě na divadelní představení "Hrnečku vař!". Začátek představení je v 10.30 hod a odjezd od MŠ je v 9:30 hod. 

V měsíci březnu rovněž probíhají lekce:

  • FLÉTNY - každý čtvrtek od 14:30 do 15:15 hodin - pro přihlášené děti

 

**********************************************************************************************

 

vaclav-fot.jpgms-vaclav-2.jpg

Mateřská škola 1220, Václav 

Nízká dvoutřídní přízemní bezbariérová budova MŠ situovaná do tvaru T, která stojí v části města zvané "Václav"  a je ze všech pracovišť historicky nejstarší. V roce 2014 - 2015 prošla venkovní  i   vnitřní rekonstrukcí. Vybavení školy prochází modernizací. Škola má celkem čtyři  vchody. Na dva vchody opatřené videotelefonem a elektronicky zabezpečené, vedoucí ke třídám,  navazují šatny dětí a prostorné třídy, ze kterých je vstup do umyváren a WC dětí.  

Na třetí vchod pro zaměstnance kuchyně navazuje provoz kuchyně, sklad, kancelář vedoucí jídelny a vedoucí učitelky. Školní jídelna  nově vybavená moderním technickým programem v roce 2015 slouží také žákům blízké malotřídní ZŠ. Čtvrtý vchod je orientovaný ze samostatné tělocvičny do zahrady MŠ. Také tělocvičnu využívají žáci ZŠ.  Zahrada MŠ byla vybavena na podzim 2016 lanovou pyramidou a dalšími herními prvky pro starší děti. Má dostatek travnaté i pevné plochy, prostorné pískoviště a bude v nejbližším období doplněna nářadím pro mladší děti.

Na ulici Pionýrská je dostatečně velký prostor k parkování aut.

 

vaclav.jpg

 

KDE NÁS NAJDETE:

Mapa

*********************************************************************************************

O vaše děti pečují :

                na třídě  VLČATA       vlcata.jpg        

  paní učitelky:   

Bc. Matulová Kateřina DiS. matulova-ms.rychvald@centrum.cz

 Vlčková Klára vlckova-ms.rychvald@centrum.cz

                   na třídě BROUČCI   broucci.jpg

      paní učitelky :

Mazurková Radka mazurkova-ms.rychvald@post.cz

Mgr. Bezdíčková Iveta bezdickova-ms.rychvald@centrum.cz

 

správní zaměstnanci:

paní kuchařky: Staňková Bohumila

                 Greco Zuzana

paní školnice: Gelnerová Jaroslava