MŠ Václav

logovaclav.jpg

AKCE ŠKOLY:

Květen:

2. 5. 2018 - ukázka ČČK s nácvikem první pomoci. Aktivita pro děti ze třídy "Vlčat" a "Broučků". Od 9:00 hod.

3. 5. 2018 proběhne fotografování tříd "Vlčat" a "Broučků" od 9:00hod

10. 5. 2018 Den otevřených dveří v MŠ

14. 5. 2018 pojedou děti z třídy "Vlčat" na návštěvu do centrály 112 v OV - Fifejdy. Odjezd od MŠ v 8:00hod

28. 5. 2018 se vydají děti z třídy "Vlčat" na návštěvu DPS, kde proběhne besídka pro babičky k příležitosti "Dne matek"

V měsíci květnu rovněž probíhají lekce:

**********************************************************************************************

vaclav-fot.jpgms-vaclav-2.jpg

Mateřská škola 1220, Václav

Nízká dvoutřídní přízemní bezbariérová budova MŠ situovaná do tvaru T, která stojí v části města zvané "Václav"  a je ze všech pracovišť historicky nejstarší. V roce 2014 - 2015 prošla venkovní  i   vnitřní rekonstrukcí. Vybavení školy prochází modernizací. Škola má celkem čtyři  vchody. Na dva vchody opatřené videotelefonem a elektronicky zabezpečené, vedoucí ke třídám,  navazují šatny dětí a prostorné třídy, ze kterých je vstup do umyváren a WC dětí.

Na třetí vchod pro zaměstnance kuchyně navazuje provoz kuchyně, sklad, kancelář vedoucí jídelny a vedoucí učitelky. Školní jídelna  nově vybavená moderním technickým programem v roce 2015 slouží také žákům blízké malotřídní ZŠ. Čtvrtý vchod je orientovaný ze samostatné tělocvičny do zahrady MŠ. Také tělocvičnu využívají žáci ZŠ.  Zahrada MŠ byla vybavena na podzim 2016 lanovou pyramidou a dalšími herními prvky pro starší děti. Má dostatek travnaté i pevné plochy, prostorné pískoviště a bude v nejbližším období doplněna nářadím pro mladší děti.

Na ulici Pionýrská je dostatečně velký prostor k parkování aut.

vaclav.jpg

KDE NÁS NAJDETE: