MŠ Václav

logovaclav.jpg

AKCE ŠKOLY:

ŘÍJEN:

• 17.10.2017 - proběhne beseda s klinickou logopedkou Mgr. Kavanovou ve třídě Motýlek na MŠ Mírová - odpolední aktivita pro rodiče od 16:00 hodin.

• 19.10.2017 - zveme všechny děti a rodiče na společnou odpolední akci s názvem "Skautská stezka", která se koná ve spolupráci se skauty ze 7. Skautského oddílu Skarabeus. Začátek akce je v 15:30 hodin.

• 24.10.2017 - se na třídě Vlčat koná odpolední aktivita pro děti  a rodiče s názvem "Dušičkové tvoření" od 15:00 hodin.

V měsíci říjnu rovněž začínají lekce:

• FLÉTNY - každý čtvrtek od 14:30 do 15:15 hodin - pro přihlášené děti

**********************************************************************************************

vaclav-fot.jpgms-vaclav-2.jpg

Mateřská škola 1220, Václav

Nízká dvoutřídní přízemní bezbariérová budova MŠ situovaná do tvaru T, která stojí v části města zvané "Václav"  a je ze všech pracovišť historicky nejstarší. V roce 2014 - 2015 prošla venkovní  i   vnitřní rekonstrukcí. Vybavení školy prochází modernizací. Škola má celkem čtyři  vchody. Na dva vchody opatřené videotelefonem a elektronicky zabezpečené, vedoucí ke třídám,  navazují šatny dětí a prostorné třídy, ze kterých je vstup do umyváren a WC dětí.

Na třetí vchod pro zaměstnance kuchyně navazuje provoz kuchyně, sklad, kancelář vedoucí jídelny a vedoucí učitelky. Školní jídelna  nově vybavená moderním technickým programem v roce 2015 slouží také žákům blízké malotřídní ZŠ. Čtvrtý vchod je orientovaný ze samostatné tělocvičny do zahrady MŠ. Také tělocvičnu využívají žáci ZŠ.  Zahrada MŠ byla vybavena na podzim 2016 lanovou pyramidou a dalšími herními prvky pro starší děti. Má dostatek travnaté i pevné plochy, prostorné pískoviště a bude v nejbližším období doplněna nářadím pro mladší děti.

Na ulici Pionýrská je dostatečně velký prostor k parkování aut.

vaclav.jpg

KDE NÁS NAJDETE: